SEKTÖRÜN LİDER, YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ ÜRETİCİSİYİZ

Efor Metal çeyrek asırı aşkın süredir piyasadan ve müşteri dönüşlerinden edinmiş olduğu tecrübe ve birikimi, yenilik ve fonksiyonellik odaklı arge çalışmaları, tam donanımlı üretim tesisi ve yüksek üretim kapasitesi, yurt içi ve yurt dışı distribütör ve bayilik yapısı ile Paslanmaz çöp kovaları, sabunluk, fırçalık, belediye, otel ve engelli ekipmanları alanında Türkiye'nin önde gelen yenilikçi ve lider üreticisi konumundadır.

Yılların vermiş olduğu üretim tecrübesi, 6000 m2'lik üretim tesisi, 100'ün üzerinde çalışanı, ihracat birimi, yüzlerce bayisi, müşteri temsilcileri ve showroom'u ile müşterilerine yüksek hizmet sunmak ve maksimum fayda sağlamak için Efor sarf ediyoruz.

Ürünlerimiz hijyen ve temizlik gerektiren tüm alanlarda yer almakta ve tamamına yakın oranda tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Binlerce ürün çeşidini Efor tüketicilerine yurt içinde bayi kanalları, satış noktaları ve perakende yapı market zincirleri ile yurt dışında bayileri ve ihracat ekibi ile direk sunmaktayız.

Showroom ve ihracat birimi - 6000 m2 üretim tesisi

Tamamen Yerli ve MilliÇevre dostu, önceliği insan sağlığı olan bir marka : Efor

Efor Metal Tamamen Yerli ve Milli

4 Kıta 50 Ülkede Efor Metal Ürünleri
Kullanılıyor

4 Kıta 50 Ülkede Efor Metal Ürünleri Kullanılıyor
Web Tasarım & Yazılım | INVIVA